У вашому кошику немає жодного товару
Каталог29.01.2017

Шановні покупці!

Переконливо просимо Вас, перевіряйте товар при отриманні!

26.12.2016

Графік роботи на свята!!!

16.11.2016

Ексклюзивне новорічне мило ручної роботи ТМ Шелсі!

27.04.2016

Графік роботи  на травневі свята


Які ще категорії товарів Ви бажаєте купувати на нашому сайті?
Одяг
Сувеніри
Косметичні засоби
Дитячі іграшки
Господарьскі товари
щось інше

Вчимося економити воду

Як реально можна економити воду?Способи заощадження коштів і води

Перш, ніж Ви спробуєте застосувати в побуті, пропоновані нами, способи заощадження води, необхідно зрозуміти, яким чином Ви будете вимірювати свій витрати води. У цьому Вам допоможуть свідчення Ваших квартирних лічильників води і щомісячного платіжного документа. Аналіз даної інформації і вироблення особистих статистичних даних дозволять Вам розробити свою власну програму ефективного заощадження води і, відповідно, ваших грошових коштів.

Для початку, перевірте сантехнічну частину своєї квартири на витоку води. Зробити це дуже просто - за допомогою індикатора руху води, що знаходиться на кожному з Ваших лічильників гарячої / холодної води.

Переконайтеся, що з кранів не тече вода. Потім перевірте лічильники: індикатори руху води повинні бути нерухомі.

Для більш точного обчислення витоку води можна зробити наступне. Переконатися, що з кранів не тече вода. Зафіксувати точні свідчення Ваших лічильників. Потім, протягом двох або більше годин не використовувати воду. Після закінчення часу Ваші водоміри повинні відображати ті ж показники, що і було зафіксовано Вами.

Ми рекомендуємо усунути всі протікання води у Вашому санвузлі. Приміром, капали кран витрачає 8000 літрів води в рік, а підтікає бачок унітазу 260 літрів в день!

«Тихі» патьоки в унітазі можна визначити наступним чином. Акуратно зніміть кришку бачка. Додайте у воду, кілька крапель харчової фарби. Чекайте 15 хвилин. Якщо фарба з'явиться всередині унітазу - він підтікає.

Навчіть дітей щільно закривати ручки крана після користування водою.

У ванній

Не залишайте кран постійно включеним при чищенні зубів. Намагайтеся включати його на початку і наприкінці процедури. Економія: 15 літрів води в хвилину => 757 літрів на тиждень при чотирьох членах сім'ї.

Вимикайте кран під час гоління. Економія на одну людину: 380 літрів на тиждень.

Скоротіть час перебування в душі до 5-7 хвилин. Економія на одну людину: від 20 літрів води при кожному прийомі душу.

Під час прийому душу зовсім не обов'язково залишати потік води постійним. Користуйтеся водою в моменти ополіскування і змивання піни. Економія на одну людину: до 20 літрів води при кожному прийомі душу.

Заповнюйте ванну на 50%. Економія на одну людину: від 20 літрів води при кожному прийомі ванни.

Використовуйте пральну машинку по можливості при її повному завантаженні, встановлюючи необхідний рівень подачі води.

Не використовуйте свій унітаз як відро для сміття. Економія: до 25 літрів води в день.

Якщо ручка зливу часто залишається в положенні, допускающем патьок води в унітазі, навіть у невеликих кількостях, - пристосуйте до справній роботі або заміните її.

На кухні

При ручному митті посуду, заповнюйте одну з раковин (або іншу ємність) водою змішаної з миючим засобом. Потім обполіскуйте, оброблену миючим засобом, посуд в інший раковині під невеликим напором теплої води. Економія на одну людину: до 60 літрів води в день.

Використовуйте посудомийну машину по можливості при її повному завантаженні. Економія на одну людину: до 60 літрів води при кожному використанні.

Мийте овочі та фрукти в наповненій водою раковині при вимкненому крані. Економія на одну людину: до 10 літрів води в день.

Не користуйтеся водою для розморожування м'ясних продуктів. Ви можете розморозити їх, залишивши на ніч у холодильнику, або скориставшись мікрохвильовою пічкою.

Щоб не лити воду, чекаючи поки вона охолоне, зберігайте її охолодженої в холодильнику.

Спробуйте використовувати хоча б один із способів економії води кожен день, і Ви відчуєте економію. Тому що кожна крапля на рахунку!