У вашому кошику немає жодного товару
Каталог


29.01.2017

Шановні покупці!

Переконливо просимо Вас, перевіряйте товар при отриманні!

26.12.2016

Графік роботи на свята!!!

16.11.2016

Ексклюзивне новорічне мило ручної роботи ТМ Шелсі!

27.04.2016

Графік роботи  на травневі свята


Які ще категорії товарів Ви бажаєте купувати на нашому сайті?
Одяг
Сувеніри
Косметичні засоби
Дитячі іграшки
Господарьскі товари
щось інше
Чому МИ?

Вас вітає інтернет-магазин Магазин національних досягнень!

Кілька абзаців для роздумів.

З чим Ви асоціюєте інші країни, наприклад, Японію, Китай, Німеччину, США? Напевно, з людьми і товарами. Зараз, в розвиненому суспільстві споживання, напевно, у велику чергу з товарами. Зверніть увагу на прилавки супермаркетів, магазинів. 85% товарів займають товари НЕ українського виробництва. Відомі бренди, широко рекламовані з екранів телевізорів, вже настільки надокучили і глибоко засіли в нашій свідомості, що ми впевнені, що це найкраще, що є на нашому ринку.

Чому виникла така ситуація, що ми споживаємо в-основному товари інших країн, зокрема: Корея, В'єтнам, Китай та ін Не довіряємо українському виробництву або дуже мало про нього знаємо? Вважаємо, що це не модно або просто не часу і бажання змінювати звички?

Подумайте, пишаєтеся Ви за Україною? А чим саме Ви пишаєтеся? Віршами Т.Шевченка, перемогами братів Кличків, і іноді, збірної України з футболу? Ви помітили, що всі національні досягнення залежать, в першу чергу, від людей. А може бути, це самі люди? Вони робили для країни те, що вміли: грали, боролися, писали, творили. А що Ви можете зробити для своєї країни? Крикнути на стадіоні «Україно, вперед!», Вийти на вулицю в футболці «Я люблю Україну»? Вийти і зібрати сміття на своїй вулиці. А можете підтримати українських виробників, купуючи украиских товари.

Ви знаєте, як виникла ідея інтернет-проекту «Магазин національних досягнень»? Ми хотіли спробувати наповнити свій будинок якісними товарами українського виробництва в якості експерименту. І зіткнулися з тим, що всі необхідні товари неможливо купити в одному магазині. Звернулися по допомогу до мережі інтернет, відвідали кілька виставок. І зрозуміли, що українських виробників, які виробляють якісний товар - БАГАТО. Але їх дуже складно знайти і купити цю продукцію. У безлічі українських не великих виробників у різних регіонах України не завжди є можливість і кошти запустити масову рекламну кампанію з просування товарів або потрапити на прилавки супермаркетів, які орієнтовані виключно на отримання прибутку, причому чим більше, тим краще. Подумайте, який виробник зможе заплатити більше: розкручений світовий бренд, витрачає мільйони на рекламу своєї продукції, або невеликий або середній виробник у Україну, який повинен витримувати цю конкуренцію і боротися з усіма «підводними каменями» в умовах ведення сучасного бізнесу на території нашої країни? І таких виробників дуже багато. Хтось намагається продавати свою продукцію через свої роздрібні магазини, хтось запускає інтернет-магазин в роботу, деякі вже починають з'являтися на прилавках супермаркетів, виходячи на новий рівень свого розвитку. Їм ще належить зіткнутися і подолати недовіру наших покупців до нової торговельної марки, завоювати повагу і довести свою якість.

Наш магазин mnd.dp.ua пишається, поважає і підтримує українських виробників. Ми прирівнюємо їх зусилля до національними досягненнями. Вони є тим класом, який тут і зараз будує сьогодення і майбутнє нашої країни. Вони придумують, створюють і виробляють товари в сьогоднішніх ринкових умовах: розвивають економіку країни, платять податки, створюють нові робочі місця, наповнюють внутрішній ринок якісними українськими товарами. Ми щиро віримо, що наша українська продукція є конкурентоздатною і може задовольнити всі потреби нашого народу.

Де купити ці товари? Як знайти українських виробників? Що подарувати іноземцеві на згадку про Україну, окрім звичайного набору: магніт, сало, вишиванка?

Магазин національних досягнень допоможе Вам у цьому. Ми пропонуємо Вам приєднатися до тих людей, які хочуть і можуть щось зробити, змінити, поліпшити. Давайте разом будувати майбутнє нашої країни, нашого бізнесу. Купуючи українські товари, Ви підтримуєте економіку країну. Ви зберігаєте гроші всередині країни. Хіба Вам не приємно буде усвідомлювати, що Ви можете щось змінити, що Ваша гордість за країну - це не порожні слова.

Ми вибираємо кращих. Ми дбаємо про якість, про здоров'я українських споживачів, і про збереження нашої природи. Ми вибираємо виробників з більш кращими екологічними характеристиками, ніж інші. Ми вибираючи тих, кому не байдужа екологічна ситуація в країні. Не тих, хто просто прагне отримати максимум прибутку для себе будь-яку ціну, а тих, хто робить дбає не просто про продажі, а про якість і користь для людей і природи: мінімізує вплив на навколишнє середовище своїми діями, використовує більш якісну сировину, покращує екологічну складову свого виробництва, не застосовує заборонених складових.

Три ключових складових стратегії Магазину Національних досягнень:

  1. Економічне зростання

    Будь-якому бізнесу потрібен розвиток і отримання прибутку. Але наша місія набагато глибше - підтримка українських виробників. Купуючи українські товари ти підтримуєш економіку країни.

  2. Соціальна відповідальність і екологічна якість товарів, що продаються

    Турбота про здоров'я споживача і мінімальний вплив на навколишнє природне середовище. Ми вибираємо виробників з більш кращими екологічними характеристиками, ніж інші.

  3. Чесна торгівля - справедлива конкуренція

    Заробляючи, ми допомагаємо! Частина среств від наших доходів ми витрачаємо на турботу про навколишнє нас середовищі - обмінюємо стару макулатуру на нові товари, вивозимо і здаємо макулатуру та пластикову тару, збираємо сміття в лісах і парках Дніпропетровщини, допомагаємо дитячим будинкам нашою продукцією.

Всі товари, представлені на mnd.dp.ua можна охарактеризувати словами: якість, безпека, здоров'я.

Ми віримо в те, що кожен з нас зокрема, і вся Україна в цілому, може жити гідно! Ми хочемо мати здорову націю. Ми хочемо знати правду. Ми хочемо мати вибір. Ми всі гідні кращого.

МИ ПРОСИМО ВАС БУТИ "ДУМАЮЧИМИ СПОЖИВАЧАМИ"