У вашому кошику немає жодного товару
Каталог


29.01.2017

Шановні покупці!

Переконливо просимо Вас, перевіряйте товар при отриманні!

26.12.2016

Графік роботи на свята!!!

16.11.2016

Ексклюзивне новорічне мило ручної роботи ТМ Шелсі!

27.04.2016

Графік роботи  на травневі свята


Які ще категорії товарів Ви бажаєте купувати на нашому сайті?
Одяг
Сувеніри
Косметичні засоби
Дитячі іграшки
Господарьскі товари
щось інше

Армоні ТОВ

ТОВ « Українсько- Ізраїльське підприємство Армоні » є виробником косметичних засобів по догляду за тілом і побутової хімії.

З 2010 року підприємство вийшло на Український ринок і є конкурентно - здатним , динамічно розвивається .

З великим трепетом ТМ « Армоні » відноситься до споживача. Створюється безліч природних рецептів для підтримки краси та здоров'я людини. Нескінченний хоровод квітів і ягід , ароматів і смаків , життєвої енергії і свіжості , достаток тепла , любові і ніжності - все це втілила в собі продукція ТМ « Армоні ».

До складу  продукції входять натуральні компоненти , рослинні екстракти , парфумерні композиції , які покликані служити в ім'я вічної молодості.

ТМ « Армоні » представляє серію косметичних засобів: шампуні кондиціонери , крем -мило , рідке мило , гель для душу. Крім того , фахівцями розроблено концентроване універсальний миючий засіб для миття посуду , скла і кришталю , скляних і керамічних поверхонь .

Продукція, що випускається стала результатом ретельного аналізу світових тенденцій і спеціально розроблених рецептур , завдяки чому  компанії вдалося створити продукцію, що має ідеальне співвідношення якості та ціни.

При виробництві використовується високоякісна сировина європейських виробників: Cognis , Kao chemical , ISP , Fragrance oils LTD , Floressence та ін

Продукція торгової марки « Армоні » випускається згідно санітарно -гігієнічним вимогам Міністерства Охорони здоров'я України . Вся продукція має Сертифікати відповідності Державної Системи Сертифікації.

Враховуючи бажання і потреби наших покупців , підприємство постійно вдосконалює і покращує якість продукції , розширює асортимент .
                                                                                                  
На всю продукцію є відповідні сертифікати та                  
                                                                                            
санітарно- гігієнічні висновки МОЗ України