У вашому кошику немає жодного товару
Каталог29.01.2017

Шановні покупці!

Переконливо просимо Вас, перевіряйте товар при отриманні!

26.12.2016

Графік роботи на свята!!!

16.11.2016

Ексклюзивне новорічне мило ручної роботи ТМ Шелсі!

27.04.2016

Графік роботи  на травневі свята


Які ще категорії товарів Ви бажаєте купувати на нашому сайті?
Одяг
Сувеніри
Косметичні засоби
Дитячі іграшки
Господарьскі товари
щось інше

Чому саме льон?

Стан нашого з вами здоров'я більш ніж тривожний. Підлітки не витримують банальних навантажень на уроках фізкультури, а старше покоління насилу доживає до пенсії. Кажуть - така екологія. Але в інших країнах екологія не краще. А люди здоровіші і живуть довше. Так у чому ж справа? Свого часу Японія, після атомних бомбардувань, вирішила проблему здоров'я і тривалості життя нації, використовуючи ті природні ресурси, які мала в достатку: а саме - морепродукти.


А що допоможе нам?

Давайте звернемося до досвіду наших предків. Адже ні для кого не є секретом те, що старше покоління було набагато здоровіше нинішнього. І однією зі складових цього явища було те, що наші дідусі та бабусі масово використовували в повсякденному житті вироби з льону. Льон годував наших предків, одягав, зігрівав зимою і рятував від літньої спеки, лікував від пролежнів і сприяв здоровому сну. А чому б нам не звернутися до своїх витоків і використовувати лляні вироби не тільки як одяг і постільну білизну, а набагато ширше?


На чому сплять наші діти?

Стан здоров'я дитини напряму залежить від того, на чому він спить. Так склалося в нашій країні, що довгий час в дитячих ліжечках і колясках використовувалися ватні матрасики. Вони не були ідеальними з точки зору ортопедії, але в екологічному плані - абсолютно нешкідливі. В даний час вата для України стала валютним товаром, і тому масовий споживчий ринок заповнили матраци сумнівної якості.

У той же час Україні в достатку має таку сировину, як льон. А кращого матеріалу для постільних речей ще ніхто в світі не придумав. Ми пропонуємо замінити в дитячих матрацика вату на льон. При використанні такого матраца в дитячому ліжечку або колясці антисептичні властивості льону будуть берегти дитину від шкідливих бактерій і сприяти швидкому загоєнню мікротравм та подряпин.

А відсутність "парникового ефекту" є найважливішою умовою розвитку дітородних функцій у хлопчиків. За бажанням такий матрац може комплектуватися пласкою лляної подушкою. Саме його використовували лікарі при транспортуванні нашої маленької героїні Насті Овчар від лікарні до аеропорту під час поїздки на лікування в США. Такими ж матрацами, за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, укомплектований опіковий центр, де лікувалася дівчинка.
Ваша дитина спить на розкладному дивані? Не полінуйтеся купити підлітковий лляний наматрацник і створіть своєму чаду достойний комфорт. За результатами клінічних випробувань, Інститут геронтології встановив: відпочинок на лляному матраці сприяє поліпшенню якості життя та зменшення больового синдрому, нормалізує роботу серця.

Як вибрати дитячий ортопедичний матрац

Розмір має значення. Стандартний розмір - 120х60 см. Бувають також матраци 110х60, 115х55, 112х55, 140х70 см. Тому перш ніж вирушати на пошуки матраца, поміряйте внутрішній розмір дитячого ліжка.
На першому плані - екологічність. Тому звертайте увагу, щоб був матеріал без шкідливих випарів, а також такий, який зберігав би свої властивості протягом усього терміну служби матраца: не зопрівав, не злежувався, інше. Поролоновий матрац належить до синтетичних. Зі стружкою - натуральний, але такий, що дуже швидко починає пріти і злежуватися. А зняти і попрати чохол з такого матраца немає можливості. Матрац з кокоса теж має свої особливості. Сам кокос - матеріал натуральний, а ось латекс, яким його пронизують, щоб він став жорстким, - ні. А якщо заглянути всередину, то ви ще побачите шар сентапона - синтетики.
Ортопедічность вибору. Ортопедичними називають матраци, основа яких - блок з незалежними пружинами. Такі матраци стоять на порядок вище обичних.На Насправді, вони гарні, але їх властивості відчує тільки доросла людина на великому матраці для дорослих. Для дитячого матраца незалежні пружини не обов'язкові.


На чому ми відпочиваємо?

Третину життя ми проводимо уві сні. І на чому ж ми спимо? Чим дихаємо вночі? На жаль, сьогоднішній масовий споживчий ринок наповнений матрацами, виготовленими із застосуванням синтетичних матеріалів. Такі матраци не додають нам ні здоров'я, ні тим більше, додаткових років життя.

Ми пропонуємо використовувати в побуті матрац - наматрацник, виготовлений на основі лляного пресованого наповнювача. Давно відомо, що льон має підвищену антісептічностью і охолоджуючими здібностями. Це дає вам можливість, в разі необхідності, використовувати такий матрац в якості твердої ліжку при лікуванні спінальних хвороб; при тривалому недугу - вберегтися від пролежнів; в літню спеку - відпочивати з приємним відчуттям прохолоди. А якщо Ваш домашній матрац виготовлений із синтетичних матеріалів, Ви придбаєте надійний захист від виділяються отруйних речовин і негативного впливу електростатичної напруги. За Вашим бажанням такі матраци можуть комплектуватися шийними, поперековими або гомілковостопними ортопедичними валиками.


Милі дами!

Вам цікаво буде знати, що сон на лляному матраці покращує кровообіг, перешкоджаючи накопиченню та відкладення жирових клітин.

Шановні чоловіки!

Коли Ви сідаєте за кермо свого автомобіля або користуєтеся кріслами, виготовленими з синтетичних матеріалів, Ви потрапляєте в обійми так званого "парникового ефекту", який є найстрашнішим ворогом для вашої передміхурової залози. Використовуйте килимок, виготовлений з 100%-го иглопробивного льону, і захистіть себе від простатиту та інших суто чоловічих проблем. І це не фантастика. Такі товари вже створені і навіть є в торгівлі. Всі ці вироби запатентовані, пройшли клінічні випробування, відзначені почесною грамотою Держстандарту України та нагороджені дипломом лауреата конкурсу якості продукції. Підприємство-виробник також є переможцем конкурсу "100 кращих товарів України" у 2004 і 2005 році. Діюча на підприємстві система управління якістю сертифікована на відповідність вимогам міжнародних стандартів.

Як допомогти хребту

Майже у всіх людей на якомусь етапі життя з'являються проблеми зі спиною. Причинами болю найчастіше є неправильна постава, сидяча робота, перевантаження. Тобто, як це не сумно усвідомлювати, звичайно виною тому - наш спосіб життя і невміння поводитися з такими важливими і до пори до часу дуже терплячим органом, як хребет. Зізнайтеся, про що ви мрієте, якщо відчуваєте втому і дискомфорт у спині? Швидше за все, про те щоб розтягнутися на дивані або "потонути" в м'якому кріслі. Це одна з найпоширеніших помилок - такий "відпочинок" не знімає напруги з втомлених м'язів, а створює додаткове навантаження на хребет.

Як же йому допомогти? Перш за все задумайтеся, на чому ви спите. <span title="Основатель " системы="" здоровья"="" японский="" профессор="" Кацудзо="" Ниши="" из="" своих="" шести="" "Правил="" первым="" и="" вторым="" определил="" твердую="" постель="" подушку."="">Засновник "системи здоров'я" японський професор Кацудзо Ніші зі своїх шести "Правил здоров'я" першим і другим визначив тверду постіль і тверду подушку.
Він вважає, що тільки тверда постіль сприяє максимальному розслабленню мускулів, при якому підвивих або викривлення хребта, викликані вертикальним положенням протягом дня, легко виправляються. Крім того, твердість ліжка зберігає функціональну діяльність шкіри, оберігає печінку від млявості, змушуючи її активно працювати і виводити з організму всі непотрібні речовини, що зібралися за день. Не менш важливо те, що на твердому ложі рухові нерви захищаються від небажаного тиску та напруги. Тобто в такий ліжку вам забезпечений глибокий нормальний сон, повноцінний відпочинок і вранці будете почувати себе свіжим як розумово, так і фізично.

Доводячи корисність твердої подушки-валика, японський вчений стверджує, що використання її є способом лікування багатьох захворювань. І в першу чергу вона благотворно впливає на стан носової перегородки, що є джерелом стимуляції рефлекторного дії внутрішніх органів. Впливаючи на певні точки перегородки, можна вилікувати багато хвороб (наприклад, сінну лихоманку, астму, міому, захворювання статевих, ендокринних органів, хвороби нирок, шлунка, печінки, вуха тощо), тому що вона контролює фізіологічну рівновагу в кожному внутрішньому органі. Тверда подушка підтримує нормальний стан перегородки, запобігаючи таким чином розвиток недуг. Протягом перших 2х-3х тижнів від початку користування твердої подушкою відчувається деякий дискомфорт і навіть біль, але потім ви повною мірою оціните лікувальний вплив такого методу сну.
"Японцям добре, - скажіть ви, - вони все життя на циновках сплять, а де ж нам взяти таку ліжко?" Є й унас вихід - свій, вітчизняний виробник, підприємство "Лін-Теке" налагодило виробництво матраців з екологічно чистого, антисептичного сировини. Ніяких тобі поролонів, формальдегідів, отруйних нам повітря під час сну. Наповнювач матраців - натуральний льон, що увібрав в себе аромати польових квітів Україна і створює відчуття приємної прохолоди в літню спеку. Такий матрац необхідний у побуті, а в медичній практиці лікування захворювань хребта - просто знахідка. Фахівці підприємства "Лін-Текс" розробили Комплект ортопедичних пристосувань, у який входять матрац-підстава і кілька валиків. Він незамінний для профілактики і лікування хворих з вертебральних патологіями, реабілітації хворих на остеохондроз, поліпшення догляду за лежачими хворими: допомагає вберегтися від пролежнів, прискорює загоєння ран після опіків. Хребет неодмінно віддячить вас, якщо будете використовувати такий комплект для профілактики, його оздоровлення і лікування.

Новинка

У зв'язку з тим, що щорічні літні температурні катаклізми стали в наш час об'єктивною реальністю, яка суттєво впливає на Ваше самопочуття, а для людей, які мають бронхо-легеневі або серцево-судинні заболіванія перетворилася в боротьбу за можливість вижити, нами розроблено антисептичний протівопарніковий антиалергенний постільний комплект для здорового відпочинку. Це єдині запатентовані в Україну мембранна подушка і наматрацник не викликають "парниковий ефект".

У цій розробці вдало з'єднаний багатовіковий досвід наших предків і інноваційних міжнародних досліджень в галузі створення екологічно безпечних матеріалів. Льон - це найкращий природний антисептик, а холлофайбер - сучасний антиалергенний наповнювач. Антисептичні властивості льону сприяють загоєнню мікротравм та подряпин на Вашому обличчі, а відсутність "парникового ефекту" не допустить перегріву Вашої голови навіть в самий жаркий час року. А давня мудрість говорить: "Хочеш бути здоровим - тримай ноги в теплі, живіт у голоді, а голову в холоді". Розташована між напірників і м'яким елементом льнаная мембрана дозволяє відпочивати на м'якою, але рівній поверхні і відкриває вільний приплив повітря. Льнаная мембрана в поєднанні з лляної невибіленої тканиною забезпечує подушці ідеальну стерильність.