У вашому кошику немає жодного товару
Каталог


29.01.2017

Шановні покупці!

Переконливо просимо Вас, перевіряйте товар при отриманні!

26.12.2016

Графік роботи на свята!!!

16.11.2016

Ексклюзивне новорічне мило ручної роботи ТМ Шелсі!

27.04.2016

Графік роботи  на травневі свята


Які ще категорії товарів Ви бажаєте купувати на нашому сайті?
Одяг
Сувеніри
Косметичні засоби
Дитячі іграшки
Господарьскі товари
щось інше

Сітон ТОВ

Створення в лютому 1992 року науково - виробничого підприємства «Сітон» - є яскравим прикладом народження і розвитку нових виробничо - технічних підприємств в індустріальному центрі України - м. Дніпропетровську.

В даний час НПП «Сітон» є найбільшим виробником чавунного посуду в СНД і випускає більше 150-ти найменувань різних виробів. Запатентовані технологічні розробки, впроваджені у виробництво, забезпечили повну екологічну чистоту і коррозійностійкості, а також зробили продукцію підприємства конкурентно здатною, що володіє високою якістю, надійністю і сучасним дизайном.

Підприємство постійно працює як над вдосконаленням технологій виготовлення так і над збільшенням та оновленням асортименту.

У 2003 році підприємство «Сітон» стало лауреатом Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України», в 2004 р. - фіналістом, а в 2008 р. вже переможцем цього ж конкурсу. Продукція підприємства широко користується попитом як в Україні, так і інших країнах: Росія, Литва, Латвія, Естонія, Білорусь, Канада.Властивості чавунного посуду

Маючи досить низьку для металу теплопровідність, чавун повільно нагрівається і довго зберігає тепло, яке рівномірно розподіляється по всій поверхні посуду, що дуже важливо для приготування будь-якого виду страв, тому що рівномірний нагрів перешкоджає пригоранню їжі, особливо тривалого приготування, наприклад, тушкованого м'яса, птиці або плову.

Економічність: Надзвичайна теплоємність чавуну дозволить Вам економити електричну енергію та ін джерела нагріву тому для приготування їжі в чавунному посуді сильне нагрівання не потрібно, продукти готуються на слабкому вогні. А деякі страви, такі як плов, овочеве рагу і всілякі каші, взагалі не доводять до готовності на вогні, а залишають нудитися в чавунному казані або сковороді під кришкою. Всі частини чавунної посуду (дно, стінки, кришка) однаково довго зберігають тепло, тому, накривши на стіл, Ви можете бути впевнені, що їжа ще довго залишиться гарячою.

Екологічна чистота: Здавна чавун вважається одним з кращих матеріалів для виготовлення посуду, яку можна використовувати на будь-яких джерелах тепла, при цьому нагріваючи до будь-яких температур він не токсичний. Він не може нанести шкоду здоров'ю людини.

Довговічність: Литий чавун майже вічний, так як він практично не схильний до деформації! Не боїться перегріву і механічних пошкоджень.

Унікальність: Кожен виріб створюється шляхом заливки розплавленого, при температурі 1400 º С, рідкого металу в металеві форми (кокілі), які виготовляються на сучасному унікальному технологічному обладнанні і мають строгі геометричні форми, які дають можливість, також, одержувати готові вироби без відхилень за формою і розмірами. Після того, як метал застигає в відливальної формі, виріб проходить тривалий шлях різних технологічних операцій.

Також, гідне місце на споживчому ринку стала займати емальована чавунна посуд «Термо», яка за своїми якостями, також, є високоміцної та екологічно чистою, за рахунок проведення неодноразової термічної обробки та застосування екологічно чистих матеріалів. Виготовлена ​​таким способом посуд зберігає природні антипригарні властивості чавуну, не боїться перепаду температур і механічних пошкоджень і служить необмежений часом термін.

Емальований чавунний посуд, у якій внутрішня поверхня покрита матовою антипригарній емаллю, володіє тим перевагою, що в ній можна зберігати приготовлену їжу та інші вимагають тривалого зберігання продукти.

Безсумнівно, посуд «Термо» стане вашим вірним помічником на кухні. Ви зможете придумувати і втілювати в життя нові й нові рецепти, не турбуючись про якість приготувати страв - їх бездоганне виконання візьме на себе чавунний посуд «Термо»!