У вашому кошику немає жодного товару
Каталог


29.01.2017

Шановні покупці!

Переконливо просимо Вас, перевіряйте товар при отриманні!

26.12.2016

Графік роботи на свята!!!

16.11.2016

Ексклюзивне новорічне мило ручної роботи ТМ Шелсі!

27.04.2016

Графік роботи  на травневі свята


Які ще категорії товарів Ви бажаєте купувати на нашому сайті?
Одяг
Сувеніри
Косметичні засоби
Дитячі іграшки
Господарьскі товари
щось інше

ЕКОЛЮКС

                  Торгова марка « Еколюкс »  це продукція з натуральної сировини виключає хімічні добавки та консерванти. Технології вживані в продукції « Еколюкс » об'єднати традиційне виробництво , сучасні знання і технології , а так само відтворюють забуті канони виготовлення натуральної та органічної продукції.

                 
У 2011 році ТМ « Еколюкс » налагодила випуск двох серій органічних продуктів - крем- бальзамів ручної роботи , на основі бджолиного воску і масел для тіла на основі зеленого волоського горіха. Натуральна Зубна паста Еколюкс - високоефективний засіб для дбайливого гігієни порожнини рота. Активна система аеросилу , каоліну , пектину яблучного сорбує наліт , перешкоджає його освіті, забезпечує делікатну чистку поверхні зубів без ушкодження емалі.Головне  гідність Зубної пасти профілактичної з маслом зеленого волоського горіха - її природні складові. Це перша зубна паста українського виробництва з повністю натуральним складом. ТМ « Еколюкс » відновлює культуру споживання органічних продуктів в повсякденному житті , змінює уявлення людей про звичний продукті.

                
ТМ « Еколюкс » доводить , як просто можна поліпшити якість повсякденного життя , і дарувати своїм близьким тепло і турботу , через прості речі. Натуральне виробництво , органічні традиції.