У вашому кошику немає жодного товару
Каталог


29.01.2017

Шановні покупці!

Переконливо просимо Вас, перевіряйте товар при отриманні!

26.12.2016

Графік роботи на свята!!!

16.11.2016

Ексклюзивне новорічне мило ручної роботи ТМ Шелсі!

27.04.2016

Графік роботи  на травневі свята


Які ще категорії товарів Ви бажаєте купувати на нашому сайті?
Одяг
Сувеніри
Косметичні засоби
Дитячі іграшки
Господарьскі товари
щось інше

Фіто Україна ТОВ

Від зеленої Волині до квітучої Чернігівщини, від славної Київщини до золотих полів  Поділля - наше рідне українське Полісся! Край величних лісів, чистих озер, повноводних річок, квітучих лугів і щедрих садів. Край гармонії та природних скарбів!

ТОВ «Фіто Україна» було створено в 2012 році серед мальовничої української природи Поліського краю. Підприємство є виробником чайної продукції під торговою маркою «Поліський чай».

Побудована фабрика відповідає високим критеріям технології виробництва чайної продукції. На підприємстві встановлено та успішно функціонує високопродуктивне технологічне обладнання, виготовлене за сучасними європейськими стандартами якості та безпеки харчових продуктів. Для повноцінного виробництва продукції високої якості, використовуємо плоди, ягоди, трави з екологічно чистих регіонов. Винотовляє продукцію тільки найвищої якості з натуральних природних плодів саду і лісу. Фахівці дуже ретельно підходять до збору та переробки сировини для майбутнього асортименту чаю. Державна фітосанітарна служба України і Державна санітарно-епідеміологічна служба МОЗ України здійснює постійний контроль якості та безпеки сировини і чайної продукції.

Сподіваємося, що Ви відкриєте для себе дивовижний світ прекрасної продукції ТОВ "Фіто Україна"!