У вашому кошику немає жодного товару
Каталог


29.01.2017

Шановні покупці!

Переконливо просимо Вас, перевіряйте товар при отриманні!

26.12.2016

Графік роботи на свята!!!

16.11.2016

Ексклюзивне новорічне мило ручної роботи ТМ Шелсі!

27.04.2016

Графік роботи  на травневі свята


Які ще категорії товарів Ви бажаєте купувати на нашому сайті?
Одяг
Сувеніри
Косметичні засоби
Дитячі іграшки
Господарьскі товари
щось інше

Де Ла Марк ТОВ

Основним родом діяльності компанії є виробництво екологічно безпечної побутової хімії. Компанія ТОВ "Де ла Марк" є виробником безфосфатних концентрованих пральних порошків нового покоління під торговою маркою "Royal Powder".Відсутність у продукції, виробленої компанією, небезпечних хімічних сполук дозволяє дбайливо ставиться не тільки до нашого здоров'я, а й до навколишнього середовища.

З 2008 року компанія займалася імпортом безфосфатні пральні порошки з Японії.

У 2009 році командою ТОВ «Де Ла Марк» було прийнято рішення налагодити виробництво власного прального порошку. Були підібрані фахівці найвищого рівня, які більше 30 років спеціалізуються на виробництві побутової хімії. Перед фахівцями було поставлено завдання провести формулу висококласного безфосфатні пральні порошки безпечного для людини і природи.

До середини 2009 року вони домоглися успіху і зробили довгоочікувану формулу порошку. Порошок був названий "Royal Powder", що в перекладі означає «королівський порошок».

В кінці 2009 року була налагоджена лінія виробництва концентрованої безфосфатні пральні порошки "Royal Powder".

Команда професіоналів, що бере участь в процесі виробництва, забезпечує вихід якісних продуктів TM "Royal Powder". Для підтримання якості продукції в компанії створено департамент «контролю якості», а так само укладені договори з провідними лабораторіями Україні.

За весь час роботи компанія зарекомендувала себе як надійний партнер і виробник якісної побутової хімії нового покоління. У 2012 році компанія ТОВ «Де Ла Марк» надала свою продукцію на участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України»

Компанія не зупиняється на досягнутому і постійно працює над поліпшенням якості продукції та розробками нових продуктів.

Сьогодні продукція компанії ТОВ «Де Ла Марк» представлена ​​на всій території Україні.

Серія пральних порошків "Royal Powder" - це турбота про Вас і Вашої сім'ї.

Політика компанії спрямована на збереження природних цінностей та здоров'я людини, саме такі продукти і виробляє компанія.