У вашому кошику немає жодного товару
Каталог


29.01.2017

Шановні покупці!

Переконливо просимо Вас, перевіряйте товар при отриманні!

26.12.2016

Графік роботи на свята!!!

16.11.2016

Ексклюзивне новорічне мило ручної роботи ТМ Шелсі!

27.04.2016

Графік роботи  на травневі свята


Які ще категорії товарів Ви бажаєте купувати на нашому сайті?
Одяг
Сувеніри
Косметичні засоби
Дитячі іграшки
Господарьскі товари
щось інше

Агарти ТОВ

ТОВ «Агарті» на сьогоднішній день належить до країн, компаніям-виробникам побутової хімії на українському ринку.

Випуск першої продукції відбувся в 2008 році, в рік відкриття компанії. В асортименті - понад 10 видів виробів побутової хімії, вироблених із застосуванням компонентів з максимально позитивними гігієнічними характеристиками для побуту людини. У розробці постійно знаходяться нові продукти, що дозволяє залишатися серед виробників у динамічно розвивається області лояльної хімічної продукції для побуту.

Компанія постійно проводить наукові дослідження, використовуючи досягнення в області екологічної хімії, стежить за сировинними новинками, удосконалює якість продукції та її зовнішній вигляд. У фірми є науковий потенціал, цілеспрямовані співробітники і велике бажання працювати.

Продукти «Агарті» по багатьом параметрам відрізняються від загальноприйнятих властивостей більшості товарів побутової хімії. Компанією запропоновані товари з самими незвичайними властивостями, обрані нестандартні рішення та підходи до виробництва продукції. Тут слід зазначити прання в гелях, прання та ополіскування в кислих і нейтральних середовищах з сорбуючі ефектом миючих складів, що розчиняють бруд кошти, а не просто змиваючі її, за рахунок чого досягається максимальна чистота. Обраний шлях виробництва базується на «зеленій хімії» і продиктований бажанням споживача бачити у себе вдома максимально безпечний товар побутової хімії.
Багаторазові випробування підтвердили унікальні властивості виробленої продукції: не викликає алергію та подразнення шкіри, слизових оболонок; прекрасно пере і виполіскується (навіть у холодній воді); витрата продукції в 5-10 разів менше, ніж фосфатних миючих засобів.

ТОВ Агарти гарантує високу безпеку для Вашого здоров'я і Природи безфосфатних пральних порошків та інших засобів ТМ ЛАНАР, які рекомендовані для застосування вагітними жінками і матерями, що годують, для прання дитячих речей. Безпечні безфосфатні пральні порошки відрізняються від інших і особливими споживчими властивостями: достатньо замочити білизну на час в холодному розчині, і понад 90% масових забруднень буде видалено з одягу! Ці порошки - хороші антистатики і легко усувають запахи, видаляють сірий наліт з тканин, освіжають фарби. Холодна прання та полегшене виполіскування - це економія коштів на прання і повна безпека для людини.

В безпечної продукції ЛАНАР вперше в СНД максимально застосовуються природні компоненти: мінерали, рослинні активні речовини, екстракти рослин. мильний корінь, ефірні масла.

Мета «Агарті» запропонувати споживачеві продукт з новими властивостями, максимально безпечний в побуті і для навколишнього середовища без втрати ефективності, розширити асортимент на ринку товарів для дому, дати можливість вибирати споживачеві продукцію по своїх потребах. Тому компанія відносить себе до співучасникам, а не до конкурентів серед виробників товарів побутової хімії.