У вашому кошику немає жодного товару
Каталог


29.01.2017

Шановні покупці!

Переконливо просимо Вас, перевіряйте товар при отриманні!

26.12.2016

Графік роботи на свята!!!

16.11.2016

Ексклюзивне новорічне мило ручної роботи ТМ Шелсі!

27.04.2016

Графік роботи  на травневі свята


Які ще категорії товарів Ви бажаєте купувати на нашому сайті?
Одяг
Сувеніри
Косметичні засоби
Дитячі іграшки
Господарьскі товари
щось інше

ЕСТ ЕТУАЛЬ ГРУП ТОВ

Косметика «Est Etoile» - новий продукт на ринку України. Виготовлена ​​вона на основі лікувальних сульфідних грязей затоки Сиваш (Херсонська область). Дослідження показали прекрасні властивості грязей з активізації обмінних процесів, протизапальний і омолоджуючий ефект. Шкіра отримує збалансований запас поживних речовин і мінералів.

 Головне для шкіри - щоденний ефективний домашній догляд. Що може бути приємніше, ніж використання натуральної косметики?

Ми пропонуємо серію цілющих масок для шкіри обличчя, маски для волосся і шкіри голови, крему. Косметичні засоби «Est Etoile» сприяють зволоженню, зміцненню і відновленню шкіри.

Маски для волосся з використанням мінералів Сивашських грязей ефективно зміцнюють, живлять ослаблені волосся, активізують обмін речовин в шкірі голови.

Маски для обличчя та шиї, на основі лікувальних сульфідних грязей затоки Сиваш, прекрасно піднімають тонус шкіри, живлять, насичують корисними мікроелементами. Це чудовий засіб для догляду на дому.

Одне з важливих напрямків - грязьові аплікації безпосередньо для лікування широкого спектру захворювань:
- Опорно-рухового апарату (артроз, остеохондроз, ревматоїдний артрит, анкілозу спондилоартрит та ін)
- Гепатобіліарної системи (хронічний безкам'яний холіцестіт, дискінезія жовчовивідних шляхів, хворі після холецистектомії).

Слід підкреслити, що ефективність використання цих грязей визначається двома моментами. По-перше, методикою проведення процедур (доза, тривалість сеансу, температура пелоїди, зона накладення), адекватної для різної нозології хворих. По-друге, досягнення високого позитивного результату визначається особливостями складу аплікації, його фізико-хімічними властивостями, які унікальні для кожного родовища бруду.

Вперше в Україні розпочато виробництво рідкого мінерального крем - мила Natural Therapy на основі натуральної лікувальної грязі, що робить його унікальним і ексклюзивним. Це дає можливість нашій країні завойовувати передові позиції в сфері косметології, бальнеології та виробництві миючих засобів.

Продукт пройшов Європейську сертифікацію. На даний момент поставляється в Німеччину і ряд інших європейських країн.

Рідке мінеральне крем-мило Natural Therapy на основі натуральної лікувальної грязі затоки Сиваш - це результат новітніх технологій не мають світових аналогів, які дозволили повноцінно зберегти природні властивості цілющої грязі. Мило ніжно очищає шкіру, живить мікроелементами і вітамінами, підтримує нормальний обмін речовин, має протизапальну, ранозагоювальну дію, омолоджує шкіру.