У вашому кошику немає жодного товару
Каталог


29.01.2017

Шановні покупці!

Переконливо просимо Вас, перевіряйте товар при отриманні!

26.12.2016

Графік роботи на свята!!!

16.11.2016

Ексклюзивне новорічне мило ручної роботи ТМ Шелсі!

27.04.2016

Графік роботи  на травневі свята


Які ще категорії товарів Ви бажаєте купувати на нашому сайті?
Одяг
Сувеніри
Косметичні засоби
Дитячі іграшки
Господарьскі товари
щось інше

Шампав

Молочна сироватка - це один з найдавніших косметичних препаратів. Ще з найдавніших часів вона вважалася ефективним косметологічним засобом і широко застосовувалася для збереження молодості і краси жінки. В останні десять років популярність молочної сироватки як косметичного інгредієнта безперервно зростає, і все нові дослідження підтверджують її унікальні властивості.

До складу молочної сироватки входять більше 200 життєво необхідних біологічно-активних мікроелементів і вітамінів. Основні з них - це лактоза, моносахароза, олігосахароза, білки тваринного походження, мінерали, солі, амінокислоти, комплекс вітамінів.

Біологічно-активні речовини молочної сироватки зменшують ламкість волосся, стимулюють їх ріст, нормалізують жировий баланс шкіри голови, регулюють роботу сальних залоз, покращують кровопостачання шкіри голови, стабілізують її кислотну оболонку, роблять волосся еластичним, пружними і сильними, а також зволожують, оживляють і підтягують шкіру. Крім іншого біологічно-активні речовини, що містяться в натуральній молочній сироватці, стимулюють процеси регенерації шкіри і загоєння ран.

Регулярне використання сироватки сприяє омолодженню шкіри і сприятливо впливає на її імунну систему.

Як лікувальний засіб молочна сироватка знімає запальні процеси, зменшує свербіж шкіри, сприяє лікуванню псоріаз, екзема та мікозів, покращує білковий, ліпідний, і вуглеводний обмін. Ефективно очищає від екологічних забруднень.

Косметична продукція «Шампав» на натуральній молочній сироватці - чудовий подарунок природи для вашого здоров'я і краси.Шампуні «ШАМПАВ» виготовлені на основі натуральної молочної сироватки, що становить 84% усього вмісту.

Використання молочної сироватки для миття голови - це дієвий засіб для лікування шкірних захворювань природним шляхом. В якості біологічно-активних компонентів шампунів «шампана» використовуються молочна сироватка, екстракти лікарських трав, масло з жовтків курячих та перепелиних яєць, бджолиний мед, біла глина. Екстракти лікарських рослин - носії вітамінів, дубильних речовин, мікроелементів, ефірних масел. Масло курячих та перепелиних яєчних жовтків входить до складу цілющих сумішей, дозволяє підтримувати жировий баланс після миття волосся, відновлює структуру пошкодженого волосся. Бджолиний мед - продукт, в якому міститься весь спектр мікроелементів і ферментів, необхідних для росту волосся.

Використання натуральної молочної сироватки в поєднанні з екстрактами трав - це новий підхід у виробництві шампунів і саме він дає право відносити шампуні «Шампав» до унікальних у своєму роді.

Якість і лікувальні властивості шампуню підтверджені результатами гігієнічної оцінки, проведеної Київським інститутом екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя та гігієнічними висновками державної санітарно-гігієнічної експертизи.

Дозволено до випуску МОЗ України.